W ciągu ponad 20 lat stworzyliśmy trzy prężnie działające luksusowe salony odzieżowe w najlepszych hotelach w Polsce, które cieszą się niezwykłą popularnością oraz zaufaniem wśród naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Wam dostęp do starannie wyselekcjonowanych marek premium między innymi JOOP!, Bugatti, Margittes, Elisa Cavaletti i wiele innych. Kładziemy nacisk na zapewnienie najwyższej jakości produktów.

Nasza strona internetowa:

W odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby postanowiliśmy stworzyć coś, na co czekacie już od dawna. Dlatego po wysłuchaniu Waszych próśb zdecydowaliśmy się otworzyć przed Wami nowe możliwości. Od teraz będziecie mogli nabywać swoje ulubione i unikatowe produkty z dowolnego miejsca w Polsce. Znajdziecie u nas odzież nie tylko elegancką ale także casualową. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy mody tak, aby zapewnić wam dostęp do najświeższych kolekcji. Oddajemy w Wasze ręce nową stronę internetową MOVIKO pl. Jest to miejsce łączące wszystkie nasze sklepy, aby jak najbardziej ułatwić Wam dostęp do całej gamy produktów.

Sprawdzone formy płatności:

Zapewniamy szybkie i wygodne wysyłki oraz znane i bezpieczne formy płatności takie jak: PayU, BLIK, płatności kartą Visa i Mastercard, tradycyjny przelew bankowy.

Wasze dane są bezpieczne:

Dbamy o to, aby Twoje dane osobowe (login, hasło, adres, numer konta) były zawsze bezpieczne.

Dlaczego warto z nami zostać?

Możecie spodziewać się licznych obniżek, takich jak rabaty dla stałych klientów oraz sezonowe wyprzedaże, dlatego warto odwiedzać nas regularnie, aby nie przegapić najlepszych promocji. Gwarantujemy wam najwyższą jakość obsługi i wyłącznie oryginalne produkty.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@moviko.pl.